Ася, 19.01.2026, 00:40

Ася: Жах. В шоці, як досі цей заклад існує. Напевно тільки завдяки тому що є єдиним боулінгом в місті. Старе обшарпане взуття, яке подається в кошачих лотках. Сервіс - його немає, хамки адміни, бармен ніби п'яний, бо при мені хамив гостям, і охоронець який ходить по стопам і дозволяє собі агресію та хамство. Якщо вас більше ніж допустимо для гри, то взуття вам не дадуть, будете в бахілах.і не дай бог хтось з тих хто в бахілах зайде на зону для гри. Бо одразу прибіжить охорона яка позволяє собі не допустим поведінку. Не розумію яка різниця як ми будемо грати, і хто якщо ми орендуємо доріжку. (хотіли грати 7 людей, планували 2є кидати на 1 ім'я, по факту для закладу це вселенский крімінал І трагедія). Самі доріжки глючать, рахують бали не коректно, шари періодично вискакують з зон подачі, прямо на зону відпочинку. Рушників для протирання немає. Кароче скатились до дна.

Опублікувати коментар

Оновити зображення

Повернутись вверх