Ася, 19.01.2026, 00:40
Ася: Жах. В шоці, як досі цей заклад існує. Напевно тільки завдяки тому що є єдиним боулінгом в місті.
Старе обшарпане взуття, яке подається в кошачих лотках.
Сервіс - його немає, хамки адміни, бармен ніби п'яний, бо при мені хамив гостям, і охоронець який ходить по стопам і дозволяє собі агресію та хамство.
Якщо вас більше ніж допустимо для гри, то взуття вам не дадуть, будете в бахілах.і не дай бог хтось з тих хто в бахілах зайде на зону для гри. Бо одразу прибіжить охорона яка позволяє собі не допустим поведінку.
Не розумію яка різниця як ми будемо грати, і хто якщо ми орендуємо доріжку. (хотіли грати 7 людей, планували 2є кидати на 1 ім'я, по факту для закладу це вселенский крімінал І трагедія).
Самі доріжки глючать, рахують бали не коректно, шари періодично вискакують з зон подачі, прямо на зону відпочинку. Рушників для протирання немає.
Кароче скатились до дна.
Олексій, 20.01.2022, 19:16
Олексій:
Планували відмітити день народження доньки але через незрозумілі вимоги адміністрації ( чотири дитини на доріжку можна,а п'ять вже ні!!)))але чомусь таких вимог немає в такому закладі в Києві))) дивні вимоги для такого закладу!!
Liberty Hall:
Доброго дня! Нам дуже шкода, що у Вас склались погані враження про наш заклад!
Згідно карантинних обмежень зменшили кількість осіб у нашому закладі. (максимальна кількість осіб на одній доріжці - 4).
Приносимо наші вибачення!
Світлана Н., 25.08.2021, 11:54
Світлана Н.: Меню не відкривається
Светлана , 13.08.2021, 23:27
Светлана : Хочу посмотреть меню, но страница не открывается. Там просто пусто. Где можно посмотреть меню?
Вікторія, 26.07.2021, 15:47
Вікторія: Добрий день!
Відпочивали в суботу 24.07. Був день народження. На жаль, не обійшлося без неприємних несподіванок. Нас було 4 дітей і двоє дорослих. Планували грати на 1-й доріжці всі діти + 1 дорослий. Яке ж було розчарування, коли нам повідомили, що максимум на 1- й доріжці може бути 4 людини. Отже, я ( іменинниця) залишилась без гри, адже дітям не відмовиш. На прохання включити і мене до списку гравців категорично відмовили. Розумію, вимоги карантину. Але 1. ми ж зараз в зеленій зоні. 2. Напередодні зробили бронювання на сайті, де вказали всі дані, включно з кількістю гравців. Коли мені передзвонили, щоб уточнити інформацію, НІХТО не попередив про максимальну кількість людей на 1 доріжку. І на сайті немає такої інформації. Сумно, адже святковий настрій пропав((( Також обурила ще й відсутність потрібних розмірів взуття.
Tanya , 17.05.2021, 21:04
Tanya :
Добрый вечер! Хотели посетить боулинг в день рождения 17.05.2021. Пришли в 20:50, узнавали цену или есть свободные места, когда человек спросил за скидки именинникам девушка начала говорить про то что мы тогда не сможем поиграть 1 час а только 45 минут, соответсвенно скидка на праздник не защищается, потому что они работают до 21:45. Перезванивает наша знакомая спустя 10 минут на ресепшн, на что ей отвечают что вы можете прийти да на 21:30 и играть час. Как это понимать, объясните пожалуйста...
Liberty Hall:
Доброго дня! Нам дуже шкода, що у Вас склались погані враження про наш заклад. Згідно карантиних обмежень проведення розрахункових операцій припиняється не пізніше 22:00, але відвідувачі можуть знаходитись в залі до 23:00.
Приносимо наші вибачення, з персоналом буде проведена розмова про якість обслуговування.
Георгий, 08.03.2020, 20:30
Георгий: был у вас сегодня
просто был удивлен без алкогольного пива нет
я был с семьей и за рулем
хотелось пивка под боулинг и я спросил или могу пойти в магазин взять бутылочку и играя у вас в заведении употребить на что у вас мне категорически отказали
раз у вас нет заботы о клиентах то больше не вижу смысла заходить к вам
Тетяна , 04.01.2020, 00:38
Тетяна : Доброго дня )Я хотіла вас запитати , як можна гарно організувати гру у боулінг на 6 людей ?Тобто яка буде ціна і ще чи можна призентувати торт і наприклад шампанське вашими працівниками, ну і звісно , щоб з використанням вашого посуду і приборів.Чи можна виконати таку послугу і якщо так , то яка буде її ціна?
Тетяна , 04.01.2020, 00:37
Тетяна : Доброго дня )Я хотіла вас запитати , як можна гарно організувати гру у боулінг на 6 людей ?Тобто яка буде ціна і ще чи можна призентувати торт і наприклад шампанське вашими працівниками, ну і звісно , щоб з використанням вашого посуду і приборів.Чи можна виконати таку послугу і якщо так , то яка буде її ціна?
Алеся, 11.12.2019, 18:22
Алеся: Отвратительное заведение, благодаря персоналу, который вообще не приспособлен к работе с людьми. Официантка молчит, на вопросы толком не может ответить, ни одно возражение не было развеяно, даже не пытались. Отмечать детское мероприятие уж точно здесь нельзя! Единственное пожелание - наберите вежливый персонал и более приветливый.