Нам Важлива ваша думка

Liberty Hall було відкрито для того, щоб об'єднати людей із вишуканим та вибагливим смаком. Проте створити ідеальний заклад непросто. Тому ми чекаємо на Ваші коментарі та побажання, щоб завжди бути найкращими. Не соромтесь щиро висловлювати свої думки.


Ася, 19.01.2026, 00:40

Ася: Жах. В шоці, як досі цей заклад існує. Напевно тільки завдяки тому що є єдиним боулінгом в місті. Старе обшарпане взуття, яке подається в кошачих лотках. Сервіс - його немає, хамки адміни, бармен ніби п'яний, бо при мені хамив гостям, і охоронець який ходить по стопам і дозволяє собі агресію та хамство. Якщо вас більше ніж допустимо для гри, то взуття вам не дадуть, будете в бахілах.і не дай бог хтось з тих хто в бахілах зайде на зону для гри. Бо одразу прибіжить охорона яка позволяє собі не допустим поведінку. Не розумію яка різниця як ми будемо грати, і хто якщо ми орендуємо доріжку. (хотіли грати 7 людей, планували 2є кидати на 1 ім'я, по факту для закладу це вселенский крімінал І трагедія). Самі доріжки глючать, рахують бали не коректно, шари періодично вискакують з зон подачі, прямо на зону відпочинку. Рушників для протирання немає. Кароче скатились до дна.

Олексій, 20.01.2022, 19:16

Олексій: Планували відмітити день народження доньки але через незрозумілі вимоги адміністрації ( чотири дитини на доріжку можна,а п'ять вже ні!!)))але чомусь таких вимог немає в такому закладі в Києві))) дивні вимоги для такого закладу!!

Liberty Hall: Доброго дня! Нам дуже шкода, що у Вас склались погані враження про наш заклад! Згідно карантинних обмежень зменшили кількість осіб у нашому закладі. (максимальна кількість осіб на одній доріжці - 4). Приносимо наші вибачення!    

Світлана Н., 25.08.2021, 11:54

Світлана Н.: Меню не відкривається

Светлана , 13.08.2021, 23:27

Светлана : Хочу посмотреть меню, но страница не открывается. Там просто пусто. Где можно посмотреть меню?

Вікторія, 26.07.2021, 15:47

Вікторія: Добрий день! Відпочивали в суботу 24.07. Був день народження. На жаль, не обійшлося без неприємних несподіванок. Нас було 4 дітей і двоє дорослих. Планували грати на 1-й доріжці всі діти + 1 дорослий. Яке ж було розчарування, коли нам повідомили, що максимум на 1- й доріжці може бути 4 людини. Отже, я ( іменинниця) залишилась без гри, адже дітям не відмовиш. На прохання включити і мене до списку гравців категорично відмовили. Розумію, вимоги карантину. Але 1. ми ж зараз в зеленій зоні. 2. Напередодні зробили бронювання на сайті, де вказали всі дані, включно з кількістю гравців. Коли мені передзвонили, щоб уточнити інформацію, НІХТО не попередив про максимальну кількість людей на 1 доріжку. І на сайті немає такої інформації. Сумно, адже святковий настрій пропав((( Також обурила ще й відсутність потрібних розмірів взуття.

Tanya , 17.05.2021, 21:04

Tanya : Добрый вечер! Хотели посетить боулинг в день рождения 17.05.2021. Пришли в 20:50, узнавали цену или есть свободные места, когда человек спросил за скидки именинникам девушка начала говорить про то что мы тогда не сможем поиграть 1 час а только 45 минут, соответсвенно скидка на праздник не защищается, потому что они работают до 21:45. Перезванивает наша знакомая спустя 10 минут на ресепшн, на что ей отвечают что вы можете прийти да на 21:30 и играть час. Как это понимать, объясните пожалуйста...

Liberty Hall: Доброго дня! Нам дуже шкода, що у Вас склались погані враження про наш заклад. Згідно карантиних обмежень проведення розрахункових операцій припиняється не пізніше 22:00, але відвідувачі можуть знаходитись в залі до 23:00. Приносимо наші вибачення, з персоналом буде проведена розмова про якість обслуговування.

Георгий, 08.03.2020, 20:30

Георгий: был у вас сегодня просто был удивлен без алкогольного пива нет я был с семьей и за рулем хотелось пивка под боулинг и я спросил или могу пойти в магазин взять бутылочку и играя у вас в заведении употребить на что у вас мне категорически отказали раз у вас нет заботы о клиентах то больше не вижу смысла заходить к вам

Тетяна , 04.01.2020, 00:38

Тетяна : Доброго дня )Я хотіла вас запитати , як можна гарно організувати гру у боулінг на 6 людей ?Тобто яка буде ціна і ще чи можна призентувати торт і наприклад шампанське вашими працівниками, ну і звісно , щоб з використанням вашого посуду і приборів.Чи можна виконати таку послугу і якщо так , то яка буде її ціна?

Тетяна , 04.01.2020, 00:37

Тетяна : Доброго дня )Я хотіла вас запитати , як можна гарно організувати гру у боулінг на 6 людей ?Тобто яка буде ціна і ще чи можна призентувати торт і наприклад шампанське вашими працівниками, ну і звісно , щоб з використанням вашого посуду і приборів.Чи можна виконати таку послугу і якщо так , то яка буде її ціна?

Алеся, 11.12.2019, 18:22

Алеся: Отвратительное заведение, благодаря персоналу, который вообще не приспособлен к работе с людьми. Официантка молчит, на вопросы толком не может ответить, ни одно возражение не было развеяно, даже не пытались. Отмечать детское мероприятие уж точно здесь нельзя! Единственное пожелание - наберите вежливый персонал и более приветливый.

Повернутись вверх